Sokol Putim-SK Oslov 5:2 (3:1)
Sokol Putim-SK Oslov 5:2 (3:1)
24.5.2016

K dalšímu domácímu utkání jsme nastoupili proti fotbalistům Oslova.

Od začátku jsme si vytvořili tlak, který korunoval Sandy vedoucím golem. Pojistit naše vedení mohl Michal Sleza, který šel sám na brankáře hostí, ale byl faulován a následnou penaltu kopl vedle.

Hosté stejnou situaci v 17. min naopak využili. Do konce poločasu jsme ještě vstřelili 2 branky po standartních situacích. S příchodem Bíci, který nastoupil ve 30. min 1. pol. se naše hra v utoku zlepšila. Hosté ještě snížili na 4-2, ale poslední slovo měl Bíca a uzavřel na konečných 5-2.

Střelci branek:

11. Souhrada Martin , 25. Pekárek , 32. Sup , 51. Bican / pen . /, 74. Bican- 17. Fedys /pen. /, 61. Fedys / pen. /

Sestava Sokola PUTIM:

Staník – Kačírek (30 Bican), Klimeš, Šmíd, Hrdlička – Souhrada, Pekárek, Houdek, Sup – Sleza Michal (60 Vlach), Pichlík.

ŽK: 1 : 0

Hodnocení trenéra M.Laňky:

Těsně před zápasem jsme museli měnit sestavu, protože se k utkání nedostavil M. Říha. Měli jsme spoustu šancí, které jsme neproměnili a hosté vždy snížili. I když naši hráči jako Houdek, Sleza nastoupili se sebezapřením, předvedli slušný výkon. Naopak naše obrana měla velké problémy a třeba Pepa Šmíd se podílel na 2 penaltách, kdy nesmyslně fauloval. Konec dobrý a my jdeme zápas od zápasu.

Fotky k článku

Naši partneři