AFK Smetanova Lhota : Sokol Putim 2 : 3 (1 : 1)
AFK Smetanova Lhota : Sokol Putim 2 : 3 (1 : 1)
14.8.2016

Na úvod výhra.

K prvnímu utkání jsme jeli na hřiště AFK Sm.Lhoty s vědomím, že po vydařeném pohárovém zápase bychom rádi bodovali. Nastoupili jsme opět v neúplné sestavě, ze které oproti minulému zápasu vypadl ještě Vlasta Holan. Přestože jsme hráče upozorńovali na úvod zápasu, tak hned ve 3. min. nás potrestal zřejmě nejlepší hráč domácích Jarda Hrach. My jsme odpověděli brankou M. Pekárka v 11. min. V průběhu 1. poločasu bylo na obou stranách několik golových šancí. Nás zachránila tyčka a břevno. Na naší straně měli šance Vlach a Kačírek. Ve druhém poločase jsme měli jakousi převahu, ale na hrbolatém terénu se nám nic nedařilo. Domácí nás a taky našeho brankáře překvapili nečekanou střelou a vedli 2 :1. My jsme se snažili o vyrovnání, ale nedařilo se nám dostat míč před branku domácích. V závěru vysunul trenér Peroutka na hrot i Basu a tomu se podařilo ze skrumáže prostřelit vše a vyrovnal na 2 : 2. Hned po výkopu se dostal míč zpět před branku domácích a M. Sleza vsítil vítěznou branku. Nutno říci, že domácí dokud mohli byli bojovněší. Naše mužstvo nezopakovalo výkon z úterního zápasu.

Branky- 3. min. Hrach, 63. min. Rozum - 11. min. Pekárek, 88. min. Basaraba, 89. min. Sleza

Sestava - Staník- A. Klimeš, Basaraba, Hynouš, J. Klimeš - Kačírek, Souhrada, Pekárek, Petráš - Sleza, Vlach
Střídání - 65. min. Hrdlička / Petráš /, 80.min. Rejlek / Vlach /

Rozhodčí- Trčka, Landík, Štěrba
Diváků- 80

Fotky k článku

Naši partneři