Božetice - Sokol Putim 3 : 0 (2 : 0)
Božetice - Sokol Putim 3 : 0 (2 : 0)
5.9.2016

K dalšímu utkání jsme jeli do Božetic kde se našim hráčům nikdy extra nevedlo.

To se potvrdilo i v tomto utkání. Chyběl nám střelec minulého zápasu Holan a jak se ukázalo asi citelně. Do utkání jsme šli s velkým odhodáním, ale zůstalo pouze u řečí v kabině . Domácí oproti nám nastoupili s velkou chutí vyhrát. Po našich chybách vedli už ve 30. min . 2 : 0. Tak skončil 1. pol. Ve druhé půli jsme chtěli změnit stav zápasu, ale byli to opět domácí, kteří zvýšili na 3 : 0. Z naší obrany se stal průchodák a nebýt brankáře Staníka, tak jsme dostali pěknej nášup. Nutno podotknou, že i naši hráči měli 2 šance a to Sleza a Basa. Domácí nás předčili v důrazu a v nasazení a měli větší chut vyhrát.

Sestava - Staník - A . Klimeš , Basaraba , Hynouš , J . Klimeš - Sleza , Pekárek , Souhrada , Petráš , Sup - Vlach

Střídání 35 . min . Rejlek / Vlach - zranění / , 70 . min . Hrdlička / J . Klimeš /

Diváků - 60

Rohodčí - Novák , Štastný , Smrček

Fotky k článku

Naši partneři