FC Chyšky - Sokol Putim 2 : 2 (1 : 1)
FC Chyšky - Sokol Putim 2 : 2 (1 : 1)
26.9.2016

K dalšímu utkání jsme jeli do dalekých Chyšek, kde většina z nás byla poprvé.

Hned nás udivilo obrovské letiště. V našem týmu měl premiéru nový hráč Milan Nousek a nutno podotknou, že vydařenou. My jsme nastoupili bez Basy, Holana a Sandyho. Domácí s řadou bývalých hráčů z Milevska chtěli vyhrát a od začátku měli mírnou převahu. V 22. min. se domácí ujali vedení po trestném kopu Práška. My jsme vzápětí odpověděli z penalty, kterou proměnil Pekárek. Ve 2. poločase se opět domácí ujali vedení po rychlém brejku 2 : 1.

V závěru měl velkou šanci A. Klimeš, ale domácí obránce zachránil na brankové čáře. V 81. min. po závaru vyrovnal dorážkou Pekárek na konečných 2 : 2. Musíme naše hráče pochválit za přístup a nasazení, protože na velkém hřišti se vydali ze všech sil.

Sestava - Staník - A. Klimeš, Nousek, Hynouš, J. Klimeš - Rejlek, Sleza, Pekárek, Petráš - Sup, Vlach

Střídali - 60. min. Hrdlička / Vlach /, 75. min. Souhrada / J. Klimeš /

Branky - 22. Prášek , 54. Lívanec - 22., 81. Pekárek

Diváků - 120

Rozhodčí - Novotný. Petričák, Smrček 

Fotky k článku

Naši partneři