Sokol Putim - TJ Hradiště 5 : 5 (0 :1)
Sokol Putim - TJ Hradiště 5 : 5 (0 :1)
21.3.2017

Přípravné utkání

K poslední mu přípravnému zápasu jsme si pozvali sousedy z Hradiště. Diváci museli být spokojeni, protože viděli 10 branek. Méně už trenéři obou mužstev. V 1. poločase bylo utkání vyrovnané. Vstup do 2. pol. se povedl hostům, kteří zvýšili vedení až na 0 : 3. K obratu zavelel Standa Šteier, naše nová posila. 3 goly po sobě jsme vyrovnali na 3 : 3. Naše obrana působila někdy až moc nejistě . Když už se zdálo, že udržíme výsledek 5 : 4, podařilo se hostům vyrovnat na konečných 5 : 5. Musíme podotknout, že utkání se hrálo na výborném terénu. Doufáme, že jsme dobře připraveni na jarní část a naši hráči udělají vše pro úspěch našeho mužstva.

Sestava - Staník - J. Klimeš, Houdek, Hynouš, Sup - Petráš, Holan, Pekárek, Rejlek- Bican, Šteier

Střídali - A.Klimeš, Kačírek

Branky - Šteier 3, Bican, Rejlek- Pichlík 3, Slavíček, Rybár

Rozhodčí - Novotný, Štěrba, Jevčák

Fotky k článku

Naši partneři