Mirovice - Sokol Putim 3 : 1 ( 2 : 0 )
Mirovice - Sokol Putim 3 : 1 ( 2 : 0 )
4.4.2017

Z Mirovic bez bodu.

Do Mirovic jsme odjížděli s cílem neprohrát. Byli jsme si vědomi, že domácí jsou na svém nefotbalovém terénu hodně nepříjemní. Přesto se dá říct, že začátek zápasu se nám povedl a byli jsme fotbalovější. První velkou šanci měl Bíca, ale terén mu nedovolil skórovat. Potom se 2x prosadili domácí.

Na začátku 2. poločasu jsme byli opět aktivnější, ale 3 branka v naší síti nás přibrzdila. V 67. min. snížil Bíca a naši hráči dostali chut ještě s výsledkem něco udělat. Domácí si v závěru výhru zkušeně pohlídali. V utkání jsme určitě nebyli horším týmem, ale rozhodla větší golová efektivita domácích. Za to, že naši hráči chtěli hrát fotbal na nehřišti, zaslouží pochvalu.

Sestava - Staník - Jirsa, Houdek, Nousek, J. Klimeš - Petráš, Souhrada, Holan, Rejlek - Bican, Šteier

Střídali - 46.min. A.Klimeš / Rejlek, / 61. min. Pekárek / Petráš/ , 84. min.Kačírek / J.Klimeš /

Branky - Převrátil 39 min , 54.min. , Jelínek 30 . min - Bican 67. min

Rozhodčí - Kovařík, Šíma, Kalina

Fotky k článku

Naši partneři