Sokol Putim - Junior Strakonice 4:2 (3:2)
Sokol Putim - Junior Strakonice 4:2 (3:2)
24.4.2017

Vítězství nad lídrem

Nečekané, ale zasloužené vítězství našeho mužstva. Do utkání jsme nastoupili s náhradním brankářem Hálou a ten se opravdu činil. Již v 5. min. jsme se ujali vedení Bícou. Hosté ještě vyrovnali, ale naši jim vstřelili Bícou a Sandym další 2 branky. V poslední minutě 1 pol. Junior utkání zdramatizoval. Do kabin se šlo za stavu 3 : 2 pro nás. Na začátku 2. pol. završil Bíca hatrik a vedli jsme 4 : 2. Naši hráči si potom zkušeně pohlídali 3 body. Hosté postupně rezignovali. Na rozdíl od minulého zápasu musíme pochválit celé mužstvo. Hrálo zodpovědně a s chutí porvat se za 3 body. Takovou Putim bychom rádi viděli v každém zápase.

Sestava - Hála - Sup, Houdek, Nousek , J. Klimeš - Petráš, Holan, Souhrada, Šteier - Bican, Pekárek

Střídali - Rejlek ( 70. min. Pekárek ), Kačírek ( 85. min. Houdek ), Vlach (88. min. Petráš)

Branky - Bican 3 , Souhrada

Fotky k článku

Naši partneři