Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Osek B 4 : 3, poločas 4 : 1

5.6.2017

Sestava: Staník – Sup, Houdek, Hynouš, Josef Klimeš – Petráš, Holan, Kačírek, Pekárek – Šteier, Bican (84 Rejlek).

Trenér: Jiří Peroutka.

Branky: Šteier 2, Holan, Bican.

Hosté s omlazeným týmem začali utkání aktivně, zato domácí tradičně začali vlažně a prvních deset minut se pomalu rozehrávali. Ve čtrnácté minutě otevřel skóre utkání Holan, který byl na konci krásné akce, kdy zakončil do odkryté branky. Naši pokračovali v útočné hře, jenže v dvacáté páté minutě po zbytečné ztrátě ve středu hřiště a rychlém protiútoku do rozhozené obrany hosté vyrovnali. V třicáté minutě opět po pěkné akci Šteier zvýšil na 2 : 1. V třicáté páté minutě po rozehrání rohového kopu opět Šteier tvrdou střelou a svoji druhou brankou zvýšil na 3 : 1. V této fázi utkání byli naši jasně lepším mužstvem a v čtyřicáté čtvrté minutě přidali, po další krásné akci, čtvrtý gól, kdy Bican zakončoval opět do otevřené branky.

Vědomi si třígólového náskoku, odehráli druhý poločas naši tak říkajíc „na půl plynu“. Hosté se nabídnuté příležitosti chopili a v šedesáté páté minutě ze skrumáže před naší brankou snížili na 4 : 2. V osmdesáté minutě, po nedůsledném pokrytí nejnebezpečnějšího útočníka hostů, snížili na rozdíl jediné branky a koncovku utkání pěkně zdramatizovali. Až tato inkasovaná branka probrala naše hráče z vědomí, že se nemůže nic hrozného přihodit a výborně rozehrané utkání dovedli do vítězného konce.

Po výborném prvním poločasu, ležérní přístup v druhém, který nenadchl hlavně nás příznivce. Zcela zasloužené vítězství našich a to zásluhou výborného výkonu z prvního poločasu, kdy zakončovali do odkryté branky a skoro rezignovaným hostům hrozil debakl. Vlažným přístupem v druhém poločasu, umožnili hostům zvednout hlavu a zkorigovat utkání na přijatelnou prohru.

Václav Pixa

Naši partneři