Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Otavan Štěkeň 2 : 3, poločas 1 : 2.

11.6.2017

Sestava: Staník – Sup, Houdek, Hynouš, Josef Klimeš – Petráš (78 Rejlek), Kačírek, Nousek, Pekárek (55 Holan) – Šteier, Bican.

Trenér: Jiří Peroutka.

Branky: Bican, Hynouš.

Již ve třetí minutě jsme se ujali vedení zásluhou Bicana. Uspokojení z rychlé vedoucí branky a vidina snadného vítězství s posledním mužstvem, vzala za své již ve čtrnácté minutě. Po tradiční chybě a ztrátě míče ve středu hřiště následoval rychlý brejk hostujícího hráče do rozhozené obrany a vyrovnání skóre. Za dalších deset minut bylo ještě hůře, když se z nařízené penalty hosté ujali vedení.

Když soupeř v padesáté čtvrté minutě zvýšil po pěkném přehození naší obrany a samostatném úniku na 1 : 3, bylo jasné, že zachraňující se hosté s prázdnou neodjedou. Nic na tom nezměnilo ani snížení skóre v padesáté osmé minutě. Z očividné snahy našeho mužstva jsme se nedočkali ani očekávaného vyrovnání a utkání jsme prohráli.

Co říci k utkání: hosté hrající o záchranu překvapili. Po rychle inkasované brance se ještě rychleji „otřepali“. Zásluhou naší ztráty míče vyrovnali, a když z nařízené penalty utkání otočili, nabídnutou příležitost již nepustili, a utkání dovedli do vítězného konce. Naši hráči dohrávají soutěž jakoby z povinnosti a ve vycházkovém tempu. Chybí lehkost a pohoda, která by vzhledem k dosavadním výsledkům a umístnění v tabulce měla panovat. Sebeuspokojení má k euforii a vítězné náladě ze začátku soutěže daleko.

Václav Pixa

Naši partneři