Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Podolí II 2 : 1, poločas 1 : 0.

30.4.2016

Tradiční začátek domácích, pomalejší rozjezd, postupné vyrovnání hry s příležitostmi na obou stranách.

Branky: Sleza 2

Sestava: Staník – Kačírek, Říha (70 Branžovský), Klimeš, Hrdlička – Vlach, Pekárek, Sup, Houdek – Sleza Michal, Bican.

Ve čtyřicáté minutě po krásné akci a ještě lepším zakončení Michala Slezy tvrdou střelou z ostrého úhlu jsme se ujali celkem zaslouženého vedení. Druhý poločas začalo naše mužstvo větší aktivitou, kterou v padesáté minutě korunoval svou druhou brankou Michal Sleza, který doběhl téměř ztracený míč a opět z ostrého úhlu překonal hostujícího brankáře. V této fázi utkání jsme byli lepší soupeře, o čemž svědčí i dvě neuznané branky pro údajný ofsajd. Přibližně od sedmdesáté minuty, kdy se hostům podařilo snížit, se hra otočila. Naši se zatáhli po vynuceném střídání Říhy, hosté přeskupili sestavu a s naším mužstvem to nevypadalo dobře. Stálo při nás i štěstí, když se po pěkné střele odrazil míč od břevna, těsně před brankovou čáru, a díky rychlému zákroku brankáře Staníka hosté nevyrovnali a vítězství jsme ubránili.

Utkání možno hodnotit jako vyrovnané s převahou jednoho, či druhého mužstva v určitých fázích utkání. Zlomem bylo vynucené střídání v sedmdesáté minutě, kdy byl nucen nastoupit jediný střídající náhradník, a to padesátiletý Luboš Branžovský! Následné přeskupení hráčů, a tím i oslabení záložní řady, se projevilo zatažením našich hráčů. Naproti tomu ofenzivní přeskupení soupeře bylo důsledkem závěrečného náporu hostů. Naše hráče je nutno pochválit za vybojované vítězství, při slabé náhradní lavičce a nezodpovědné neúčasti některých hráčů je toto vítězství velice cenné.

Václav Pixa

Naši partneři