Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Božetice 1 : 0, poločas 1 : 0.

26.8.2017

Sestava: Staník – Smola, Josef Klimeš, Houdek, Adam Klimeš – Petráš, Holan, Šťastný, Šteier – Šitner, Bican.

Trenér: Milan Satrapa.

Branka: Šitner.

V patnácté minutě předložil Holan krásný pas do běhu Šitnerovi, který sám proti hostujícímu brankáři neměl problém se zakončením a vstřelil první branku v našem dresu. Hosté se mohli dočkat vyrovnání z penalty po ruce našeho obránce v pokutovém území, jenže hostující exekutor naši branku přestřelil, a proto vyrovnaný první poločas skončil našim vítězstvím.

Ve druhém poločasu měli více ze hry božetičtí. Větší příležitost ke zvýšení skóre měl ale Petráš, který, ač malý postavou, přehlavičkoval v souboji na hranici velkého vápna vyběhnuvšího hostujícího brankáře, ale jeho slabší střelu doběhl a metr před brankovou lajnou odkopl na rohový kop hbitý hostující obránce. V závěru utkání se hosté snažili o vyrovnání a naši hráči jim pomohli hlubokým zatažením před svoji branku. V poslední minutě po rohovém kopu osamocený hostující útočník z metru špatně trefil míč, který skončil na tyči naší prázdné branky a tak utkání skončilo nejtěsnějším vítězstvím domácích.

Vybojovaný, upracovaný, neslaný - nemastný výkon našich hráčů se šťastným koncem, tak lze hodnotit dnešní zápas. Snaha a bojovnost byla, ale chyběla jiskra a lehkost. Spokojenost pouze se ziskem tří bodů. Nerozhodný výsledek by byl asi spravedlivější, ale hosté gól nevstřelili a nám jeden k důležitému vítězství stačil. Takový už je fotbal, hranice mezi radostí a smutkem je velice, velice tenoučká.

Václav Pixa

Naši partneři