Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Albrechtice nad Vltavou 2 : 1, poločas 1 : 1.

16.4.2016

Utkání začali lépe Albrechtičtí, měli lepší zpracování i v kombinaci předčili naše hráče.

Branky: Bican 2

Sestava: Staník – Jirsa, Říha, Šmíd, Klimeš – Pichlík (70 Souhrada), Houdek, Pekárek, Sup (75 Kačírek) – Sleza Michal, Bican.

Po zásluze se v patnácté minutě ujali vedení. V třicáté druhé minutě se našim podařilo vyrovnat dorážkou odraženého míče po trestném kopu. Domácí opět podržel brankář Staník, který zlikvidoval dvě vyložené příležitosti hostů. V druhém poločasu naši hráči trochu přidali a hru částečně vyrovnali. Deset minut před koncem po dlouhém autovém vhazování, se jim podařilo vstřelit branku a utkání dotáhnout k vítězství.

Do sedmdesáté minuty byli hosté lepším mužstvem, hra se změnila po vystřídání příchodem Martina Souhrady, kdy se zlepšila kombinace a hra se přesunula na hostující polovinu. Důsledkem bylo vstřelení, sice šťastné, ale vítězné branky.

Václav Pixa

Naši partneři