Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Borovany – TJ Sokol Putim 1 : 4, poločas 0 : 3.

24.4.2016

Převahu hostujících potvrdil již v desáté minutě první brankou Bican, který do poločasu přidal ještě další dvě hlavou a zakončil tak čistý hatrick.

Branky: Bican 3, Sleza

Sestava: Staník – Hrdlička, Šmíd, Říha, Sláma (60 Klimeš) – Pekárek, Souhrada, Houdek, Sup – Sleza Michal, Bican (83 Vlach).

Pět minut po rozehrání druhého poločasu přidal M. Sleza čtvrtou branku a utkání bylo rozhodnuto. Naši hráči ubrali na tempu, tím se i hra částečně vyrovnala a domácím se v závěru utkání podařilo vstřelit čestnou branku.

Utkání bylo v režii našich hráčů, od prvního rozehrání bylo patrné, kdo je na hrací ploše pánem. Domácí vyslali první střelu na naši branku až v závěru prvního poločasu, kdy už prohrávali 0 : 3 a utkání bylo prakticky rozhodnuté. Po vstřelení čtvrté branky Putimští velice zvolnili a domácím tím umožnili vyrovnat hru. Měli jsme ještě tři příležitosti zvýšit skóre, ale laxní přístup se při koncovce projevil. Snaha domácích byla odměněna v závěru utkání vstřelením čestné branky.

Václav Pixa

Naši partneři