Jak jsem to viděl

1. FC Boston Kluky – TJ Sokol Putim 2 : 2, poločas 1 : 0.

7.10.2017

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Smola, Sup, Houdek – Kačírek (46 Nousek), Šteier (76 Martin Souhrada), Šťastný, Petráš – Bican, Šitner.

Trenér: Milan Satrapa.

Branky: Nousek, Šťastný.

První poločas možno hodnotit jako vyrovnaný s příležitostmi na obou stranách. Bohužel, v poslední minutě po trestném kopu domácích z poloviny hřiště, zaspali naši obránci a domácí obránce hlavou otevřel brankový účet utkání.

Druhý poločas začali lépe naši a hned v první minutě střídající Nousek vyrovnal. V této fázi utkání jsme byli lepším mužstvem, vytvořené příležitosti jsme ale nevyužili a hra se postupně opět vyrovnala. V osmdesáté čtvrté minutě byl asi tři metry před hranicí velkého vápna faulován náš útočník a z volného přímého kopu Šťastný otočil výsledek v náš prospěch. Jenže z vedení jsme se dlouho neradovali, když v osmdesáté šesté minutě domácí opět po chybě naší obrany vyrovnali. Ve vyhecovaném závěru domácími diváky, již žádný gól nepadl a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.

Průměrné utkání lze hodnotit jako vyrovnané s příležitostmi na obou stranách. Za větrného počasí nepodali naši optimální výkon, takže musejí být spokojeni pouze s bodem z venkovního hřiště, i když k vítězství bylo blízko.

Václav Pixa

Naši partneři