Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Sokol Sedlice 1 : 2, poločas 0 : 1.

15.10.2017

Sestava: Hála – Adam Klimeš, Houdek, Smola Nousek – Sup, Šťastný, Holan, Petráš (83 Kačírek) – Šitner, Šteier (53 Martin Souhrada).

Trenér: Milan Satrapa.

Branka: Šťastný.

Nikým nehlídán, zcela volný hlavičkující hostující útočník v našem malém vápně pohodlně dává gól z rohového kopu v desáté minutě. Lépe hrající hosté v prvním poločasu další branku nepřidali, a proto zůstalo skóre nezměněno.

V šedesáté páté minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Holan za neustálé a zbytečné řečnění vůči hlavnímu rozhodčímu. Dalo by se říci, že paradoxně od tohoto okamžiku byli naši hráči lepším mužstvem a za tři minuty na to vyrovnali skóre po trestném kopu Šťastného z hranice velkého vápna. V této fázi utkání jsme byli lepším mužstvem a měli jsme možnosti otočit skóre utkání. Jenže vyložené příležitosti jsme nevyužili a tak po necitlivém vystřídání aktivního Petráše, čtyři minuty před koncem zápasu, přišel trest. Opět zcela volný hostující útočník po pravé straně, který si musel připadat jako na volné dálnici, nabídnutou příležitostí nepohrdl a vstřelil vítěznou branku hostů.

Co říci závěrem: v posledních třech zápasech někteří hráči bojují a vydávají ze sebe vše, někteří naopak hrají jako by bez zájmu, souboje vypouští a působí dojmem výletníků na hrací ploše. Fotbal je hra kolektivní, výborné výkony jednotlivců musí být podpořeny dobrým výkonem celého mužstva, pokud toto nebude, nebudou ani vítězství.

Václav Pixa

Naši partneři