Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

FK Protivín B – TJ Sokol Putim 0 : 3, poločas 0 : 1.

9.4.2016

Utkání začalo náporem domácích.

Branky: Bican 2, Sleza Michal

Sestava: Staník – Sleza Tomáš (Kačírek), Říha, Šmíd, Klimeš – Pichlík (80 Vlach), Pekárek, Houdek Jirsa - Sleza Michal, Bican.

Díky veliké chybě naší obrany měli vyloženou příležitost, kterou zneškodnil brankář Staník a do poločasu ještě vychytal další tři vyložené příležitosti. Byli to však naši, kdo střelili po deseti minutách hry branku. V druhé půli bylo utkání vyrovnané, hra měla spád a obě mužstva předváděla pohledný fotbal. Po deseti minutách přidali naši druhou branku po nařízené penaltě. Utkání mělo i nadále svižné tempo. Zlom nastal patnáct minut před koncem, kdy domácí neproměnili penaltu, kterou opět zlikvidoval náš brankář, hlavní postava utkání. Frustrace a zmar u domácích vyvrcholil deset minut před koncem, kdy obdrželi třetí branku a zápas byl prakticky rozhodnut.

Utkání bylo velice pohledné, první poločas byli domácí hráči velice aktivní, měli více ze hry, ale k jejich smůle nedali žádní gól. Druhý poločas byl vyrovnaný se šťastnějším koncem pro nás. Ústřední postavou utkání byl náš brankář, který opět vychytal nejen penaltu, ale i další čtyři vyložené příležitosti domácích. Radost z vítězství nám pokazili někteří domácí rádoby fandové, kteří svými vulgárními, někdy až urážlivými výkřiky častovali nás diváky, naše hráče, rozhodčího i předsedu Okresního fotbalového svazu a v závěru i své vlastní hráče. Co hledají a proč chodí na fotbalová utkání takovíto „lidé“?

Václav Pixa

Naši partneři