Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Hradiště 1 : 5, poločas 0 : 2

2.4.2018

Sestava: Vlach – Jirsa, Nousek, Klimeš Josef (46 Smola) – Petráš, Holan, Šťastný, Sup, Šteier – Volavka (65 Souhrada), Bican.

Trenér: Milan Satrapa.

Branka: Šťastný.

První minuta: hosté rozehrávají, první útok, první střela, první gól. Druhá minuta: hosté získávají míč, druhý útok, druhá střela, břevno. Takovouto studenou sprchu nám hosté z Hradiště připravili na úvod jarní části soutěže. I v běžném životě se po studené sprše každý probere a uvědomí si kde je a co má dělat. I naši hráči se probrali a hra se pomalu začala vyrovnávat. Druhá zbytečná branka v naší síti v třicáté páté minutě hosty definitivně uklidnila a utkání bylo prakticky rozhodnuté.

V druhém poločasu potvrdili hosté herní převahu v padesáté páté minutě třetí brankou. Našim se v šedesáté třetí minutě podařilo z trestného kopu Šťastným snížit na 1 : 3. Hra byla v této fázi vyrovnaná se zdáním klidné dohrávky. Jenže druhá kritická dvouminutovka v sedmdesáté osmé až deváté minutě s dalšími dvěma brankami v naší síti, určila konečný nelichotivý výsledek utkání.

Co říci k utkání: současné Hradiště s posíleným kádrem a s trenérem V. Klusoněm jsou minimálně o třídu výše než naše mužstvo. Z vysoké porážky není třeba dělat tragédii a nebudeme určitě jediní, kdo takto dopadne. Rozhodující zápasy pro nás teprve přijdou, tam je potřeba soustředit pozornost a hráče povzbudit.

Václav Pixa

Naši partneři