Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Sokol Sepekov 7 : 0, poločas 4 : 0

23.4.2018

Sestava: Vlach – Kačírek, Nousek, Souhrada Martin, Jirsa – Petráš, Šťastný, Holan, Sup - Bican, Šteier.

Trenér: Milan Satrapa.

Branky: Šteier 2, Bican 2, Šťastný, Petráš, Sup.

Hrubou chybu hostujících obránců potrestal Šteier v desáté minutě úvodním gólem. Za pět minut přidal Šťastný z trestného kopu druhý a za dalších pět minut Petráš po přiťuknutí od Bicana třetí gól. V třicáté páté minutě po pěkném centru Supa se odražený míč dostal k Bicanovi, který přidal čtvrtý gól, a utkání bylo rozhodnuté.

Druhý poločas začali naši ve zdánlivě volnějším tempu. Vědomi si dobrého náskoku se snažili zase fotbalem pobavit sebe i nás diváky. V šedesáté páté minutě Sup po pěkné akci přidal pátou branku. V osmdesáté třetí minutě opět Bican po další pěkné akci přidal svůj druhý a v pořadí šestý gól do hostující branky. Poslední sedmou branku a svoji druhou přidal Šteier po nejkrásnější akci utkání, kdy od poloviny hřiště, a krásném uvolnění od Šťastného, pádil sám na hostující branku, kde vyběhnuvšímu brankáři nedal sebemenší šanci.

Shrnutí: Jednoznačné utkání, které bylo rozhodnuté po dvaceti minutách, a naši hráči se po delší době fotbalem bavili. Jakoby z nich po vítězství v Šamonicích spadl velký balvan a odvalil pryč ztracenou sebedůvěru. Dobrou kombinací i pohybem dostávali soupeře do úzkých, což vyjádřili velkým brankovým přídělem. Dnes si zaslouží pochvalu všichni hráči bez rozdílu.

Václav Pixa

Naši partneři