Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Bělčice – TJ Sokol Putim 3 : 4, poločas 1 : 2

2.5.2018

 Sestava: Vlach – Smola, Nousek, Souhrada Martin, Kačírek – Petráš, Šťastný, Holan, Sup – Bican, Šteier.

Trenér: Milan Satrapa.

Branky: Nousek 2, Šteier, Bican (penalta).

Úvodní tlak domácích nepřinesl kýžené vedení a po patnácti minutách pomalu začínali otěže utkání přebírat naši hráči. V dvacáté páté minutě přiťukl Šteier na úrovni velkého vápna míč Nouskovi a ten nádhernou střelou vymetl domácímu brankáři levý horní roh jeho branky. Za dalších deset minut Bican doběhl a u brankové čáry vybojoval zdánlivě ztracený míč a nezištnou přihrávkou vybídl Šteiera k pohodlnému zvýšení skóre do téměř odkryté branky. V tuto chvíli to vypadalo na pohodlné vítězství. Jenže, ve čtyřicáté minutě následoval zdánlivě neškodný centr domácích na naši bránu. V daném okamžiku došlo k ozáření sluncem našeho brankáře, který ke vší smůle ještě podklouzl, míč pouze lehce vyrazil a domácí útočník pohodlně dorazil míč do sítě.

V druhém poločasu se domácím hned po dvou minutách podařilo vyrovnat ze skrumáže před naší brankou. Obdržená branka naše hráče příliš z míry nevyvedla, nadále si udržovali mírnou územní převahu a dobrou kombinací přehrávali domácí. V padesáté čtvrté minutě po faulu domácího brankáře na Šťastného nekompromisně proměněnou penaltou Bican opět překlonil vedení na naši stranu. V sedmdesáté páté minutě se domácím podařilo vyrovnat. Stejně jako po vyrovnávací brance na 2 : 2, se naši nechali rozhodit, tak i po této brance pokračovali ve své hře. Konečný výsledek zajistil v osmdesáté první minutě Nousek svoji druhou brankou a stejně jako při prvním gólu nedal domácímu brankáři šanci. Ve zbývajících minutách si naši zkušenou hrou vítězství bezpečně uhájili.

Zasloužené vítězství. Naši hráči až na úvodních deset – patnáct minut hru kontrolovali, byli po všech stránkách lepší soupeře. Výborný kolektivní výkon, bojovnost, dobrý pohyb a přehled. Staré a osvědčené jednoduché atributy, které dělají fotbal fotbalem. I přesto je potřeba vyzdvihnout dvě parádní trefy Nouska.

Václav Pixa

Naši partneři