Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Sedlice – TJ Sokol Putim 2 : 2, poločas 0 : 2

26.5.2018

Sestava: Vlach – Kačírek, Souhrada Martin, Nousek, Sup – Rejlek (87 Lukáš), Šteier, Holan, Petráš – Bican, Souhrada Miloslav.

Trenér: Milan Satrapa.

Branky: Petráš, Šteier.

Domácí od úvodního rozehrání nikam nespěchali, iniciativu přenechali našemu mužstvu a tak jsme ve dvacáté minutě otevřeli skóre. Nousek rozehrál trestný kop z poloviny hřiště na velké vápno Bicanovi, ten přiťuknul Petrášovi, který jednoduše uklidil míč do domácí branky. Ve dvacáté šesté minutě Holan pěkně uvolnil naběhnuvšího Šteiera za obranu a ten sám proti domácímu brankáři nezaváhal a zvýšil na dvoubrankový rozdíl. Do konce prvního poločasu jsme si připravili ještě tři vyložené příležitosti, které bohužel zůstaly nevyužity.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s větším odhodláním. Na našich hráčích bylo znát menší uspokojení s průběžným výsledkem. Hráli spíše na krásu, což se jim v závěru, kdy už docházely i síly, stalo osudným a v rozmezí 86. – 88. minuty inkasovali dva góly.

Co říci závěrem: jasná převaha v prvním poločasu, kdy jsme z pěti příležitostí proměnili pouze dvě. Domácí v druhém poločasu přidali a zaslouženě v závěru vyrovnali. Vzhledem k průběhu utkání bych remízu viděl jako spravedlivou. Naše hráče musím pochválit za předvedený výkon a opět v neúplné sestavě ukázali dobrou morálku a bojovnost.

Václav Pixa

Naši partneři