Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – FK IPD Kestřany 7 : 2, poločas 2 : 0.

2.6.2018

 
Sestava: Vlach – Sup, Basaraba, Nousek, Kačírek – Petráš, Šteier, Holan, Rejlek (80 Lukáš) – Bican, Souhrada Martin.

Trenér: Milan Satrapa.

Branky: Bican 4, Holan 2, Petráš.

Pro úvodních dvacet minut mě nic jiného nenapadá než „holomajzna“. Domácí jakoby čekali, s čím hosté hrající o záchranu vyrukují. Hosté s ničím nepřišli, tak naši ve čtyřicáté minutě začali úřadovat sami. Souhrada rychle rozehrál trestný kop na Bicana, který míč posunul k Petrášovi, a ten pohotovou střelou otevřel skóre utkání. Ve čtyřicáté páté minutě Bican z úrovně velkého vápna s klidem a přehledem přidal druhou branku.

V padesáté páté minutě po váhavé rozehrávce obral Šteier o míč hostujícího obránce, rychlou přihrávkou přímo vybídl volného Bicana k třetímu gólu. V šedesáté minutě se vydal na výlet k hostující brance Nousek, přesnou přihrávkou našel Holana, který neměl problém se zakončením. Po této brance hosté rezignovali. V sedmdesáté sedmé minutě Kačírek vybojoval míč a opět vybídl volného Bicana k završení hattricku. V osmdesáté třetí minutě vyhrál osobní souboj Sup a nezištnou přihrávkou daroval Bicanovi čtvrtou branku, v pořadí již šestou. Když v osmdesáté páté minutě přidal Holan střelou z hranice velkého vápna sedmou branku, vypadalo to pro hosty na debakl. Po této brance už naši přestali úplně bránit a hosté během dvou minut v závěru vstřelili dvě branky, kterými odvrátili potupnou nulu.

Co dodat: po rozpačitém začátku brankové hody. Hosté předvedenou hrou ukázali, proč jsou v ohrožení sestupu. Naši po zjištění o neškodnosti soupeře, soustředěnou hrou zejména v druhém poločasu, přehrávali hosty v osobních soubojích a rychlými přihrávkami do rozhozené obrany sázeli jeden gól za druhým. Pochvala pro celé mužstvo, bojovnost, nasazení a kolektivní výkon korunován Bicanovo střeleckou pohotovostí.

Václav Pixa

Naši partneři