Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

SK Mirovice – TJ Sokol Putim 2 : 2, poločas 0 : 1.

11.6.2018

Sestava: Vlach – Sup, Nousek, Souhrada Martin, Kačírek – Volavka, Holan, Šťastný, Petráš, Bican, Šteier.

Trenér: Milan Satrapa.

Branky: Bican, Sup.

Po pěkné akci jsme se v páté minutě ujali vedení, na jejím konci Šťastný nezištně přihrál Bicanovi, který zakončil do odkryté branky. Další průběh druhého poločasu probíhal ve znamení mírnější převahy našeho mužstva. Domácí si vypracovali jednu vyloženou příležitost, hosté tři, ale všechny zůstaly nevyužity.
Druhý poločas začali domácí zvýšenou aktivitou se snahou o vyrovnání. Naši tuto snahu eliminovali a po deseti minutách sami udeřili, kdy po pěkném centru Volavky z levé strany se před brankou domácích nejlépe orientoval pohotový Sup, který přidal druhou branku. Jenže po pěti minutách se domácím po pěkné akci podařilo vyrovnat, kdy se po nastřelené tyči míč odrazil k domácímu hráči, který tvrdou ranou „z první“ trefil přesně k tyči naší branky. Domácí vstřelená branka velice povzbudila a v této fázi utkání byli lepším mužstvem. Našim se dařilo úspěšně bránit a několika rychlými protiútoky mohli utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Bohužel příležitosti opět zůstaly nevyužity a tak přišla naše kritická osmdesátá sedmá minuta, kdy se domácím podařilo vyrovnat.

Co říci: nerozhodný výsledek je šťastnější pro domácí. Po dobrém prvním poločasu jsme se v úvodu druhého poločasu vymanili z tlaku domácích a sami udeřili. Domácím se po zvýšené aktivitě podařilo v závěru vyrovnat. Opětovné inkasování branky v samotném závěru zamrzí. I přesto nutno naše hráče opět pochválit za velice dobrý kolektivní výkon umocněný bojovností a obětavým nasazením. Závěr letošní soutěže zastihl naše mužstvo v herní pohodě a doufáme, že toto potvrdí i poslední klání sezóny.

Václav Pixa

Naši partneři