Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Hradiště – TJ Sokol Putim 6 : 1, poločas 4 : 0.

12.9.2018

Sestava: Vlach Tomáš – Hrdlička, Vierer (75 Souhrada Miloslav), Basaraba, Kačírek – Souhrada Martin, Holan, Nousek, Rejlek – Bican, Voráček (35 Vlach Matěj).

Trenér: Martin Souhrada.

Branka: Bican.

První branku již v deváté minutě vstřelili domácí. Za deset minut přidali druhou. V rozmezí dvacáté šesté až třicáté minuty přidali po pěkných akcích ještě dvě branky a utkání by mohlo skončit.

Do druhého poločasu naši přeskupili sestavu a výsledkem byla v šedesáté druhé minutě pěkná branka Bicana, který postupoval sám na domácího brankaře a s přehledem sobě vlastním zakončil. Jenže v sedmdesáté páté a v osmdesáté páté minutě upravili domácí konečné, pro nás nelichotivé, skóre utkání.
Co říci k utkání: i když výsledek je jednoznačný, nebyl to z naší strany takový herní propadák, jak to na první pohled vypadá. Každá série, ať už vítězná, či opačná jednou skočí. Nářky a bědování nic neřeší. Je potřeba věřit, vytrvat a postavit se nepříznivému osudu poctivou prací a vše se v dobré obrátí.

Václav Pixa

Naši partneři