Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Sokol Mladá Vožice 2 : 4, poločas 2 :1.

1.10.2018

Sestava: Vlach Tomáš – Hrdlička, Basaraba, Nousek, Souhrada Martin – Rejlek, Holan, Houdek,Vierer – Gotfríd (55 Lukáš), Voráček.

Trenér: Martin souhrada.

Branky: Basaraba, Holan.

Začali jsme dobře, už v desáté minutě Basaraba jistě proměnil nařízenou penaltu v naše jednobrankové vedení. Za pět minut přidal z trestného kopu Holan druhou branku a vše vypadalo růžově. V dvacáté páté minutě po sérii nepřesných odkopů hosté snížili na 2 : 1 a tento stav vydržel do konce prvního poločasu.

Průběh utkání poznamenala úvodní minuta druhého poločasu, a to když po hrubé chybě naší obrany hosté vyrovnali a ještě došlo k vynucenému střídání jednoho z útočníků. Hosté postupně získávali herní převahu, kterou vyjádřili i vstřelením branek v sedmdesáté šesté a osmdesáté šesté minutě.

Jak zhodnotit utkání: výborný vstup do utkání a dvoubrankové vedení. Vyrovnaný první poločas. Po nepovedeném druhém poločasu si hosté cekem zaslouženě odvážejí všechny body, nutno ale říci s naším přispěním. I přes tuto prohru je potřeba naše hráče pochválit za vůli a bojovnost. Soutěž pokračuje dále, ještě není vše ztraceno a na chvostu tabulky nejsme sami.

Václav Pixa

Naši partneři