Jak jsem to viděl

1. FC Boston Kluky – TJ Sokol Putim 6 : 2, poločas 1 : 1.

23.10.2018

Sestava: Vlach Tomáš – Kačírek, Basaraba, Nousek, Vlach Matěj - Souhrada Martin, Rejlek Vierer, Houdek – Holan, Voráček.

Trenér: Martin Souhrada.

Branky: Nousek, Holan.

Začali jsme dobře, první půlhodinu jsme byli aktivnější, a když Nousek v třicáté minutě z rozehraného trestného kopu vstřelil úvodní branku, zaslouženě jsme se ujali vedení. Jenže v poslední minutě prvního poločasu se domácím po závaru před naší brankou podařilo vyrovnat a tato zbytečná branka, jakoby předznamenala následující vývoj utkání.

Už po pěti minutách druhého poločasu přidali domácí vedoucí branku, a když za dalších pět minut navýšili na dvoubrankové vedení, bylo o utkání prakticky rozhodnuto. Naše hra se sesypala a domácí přidali ještě další tři branky. V poslední minutě ještě Holan korigoval naší druhou brankou.

Co dodat: po z naší strany výborném prvním poločasu se zdálo být utkání vyrovnané a napínavé až do konce. Rychlé dvě branky v úvodu druhého poločasu v naší síti změnily a otočily charakter utkání na výrazné a zasloužené vítězství domácích. Netřeba dělat z této prohry tragédii. Dobře odehraný první poločas dává naději. Hráče bych chtěl povzbudit i naladit na další utkání. Přidáme-li tradiční vůli a bojovnost, výsledek se dostaví.

Václav Pixa

Naši partneři