Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Krč – TJ Sokol Putim 1 : 4, poločas 1 : 2

14.5.2016

Když jsme už v šesté minutě inkasovali gól po stejné chybě obrany jako v Semicích, vrásky na čele nás příznivců se ještě více prohloubily.

Jak pravil výborný hráč a později trenér Tomáš Pospíchal, že „fotbal nemá logiku“ potvrdili i naši hráči. Byli to oni, které inkasovaná branka vyprovokovala k větší aktivitě, v osmnácté minutě vyrovnali, od této doby šli za vítězstvím a napravením reputace z minulého utkání. Minutu před koncem poločasu otočili utkání druhou brankou. V desáté minutě druhého poločasu přidali krásnou třetí branku, když M. Sleza po úniku přehodil vyběhnuvšího domácího brankáře obloučkem. Pět minut před koncem korunovali čtvrtou brankou vítězství, opět po úniku do rozhozené obrany.

Utkání lze charakterizovat jako vyrovnané, s mírnější převahou domácích v prvním poločasu a opačně v druhém s převahou našeho mužstva. Domácí se ve druhém poločasu snažili o vyrovnání a zapomínali na obranu, což se jim stalo osudné. Dokazují to čtyři úniky našich od půlící čáry, z nichž dva zužitkovali ke vstřelení rozhodujících branek. Na rozdíl od domácích, kteří z podobného množství příležitostí neproměnili ani jednu. Otřepaná fráze „nedáš, dostaneš“ se opět potvrdila. Domácí se po vstřelení brzké vedoucí branky viděli jako vítězi utkání. I v okresním přeboru se jakékoli sebeuspokojení, podceňování či vidina snadného dosažení cíle nevyplácí. Marné bylo lamentování domácích hráčů i diváků na rozhodčí, kteří v žádném případě zápas neovlivnili ani „za klobásu“, jak se domnívali někteří diváci. Naše vítězství bylo s přispěním domácích tak trochu šťastné, ale zcela zasloužené.

Střelci branek:

Bican 2, Sleza 2

Sestava Sokola PUTIM:

Staník – Lusk, Šmíd, Klimeš, Hrdlička – Sup, Pekárek, Souhrada Martin, Houdek (30. Vlach) – Sleza Michal (80. Souhrada Miloslav) Bican.

Václav Pixa

Naši partneři