Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

FC Semice – TJ Sokol Putim 4 : 0, poločas 4 : 0.

7.5.2016

Do desáté minuty byla hra vyrovnaná, po inkasování laciné branky získali domácí sebevědomí, které ve dvacáté minutě korunovali druhou brankou.

Ve třicáté minutě svitla našemu mužstvu naděje v podobě nařízené penalty, kterou ovšem Martin Souhrada neproměnil a naděje zhasla. Ve čtyřicáté minutě přidali domácí třetí branku a utkání bylo rozhodnuté. V druhém poločasu se obraz hry příliš nezměnil, pět minut před koncem přidali domácí z přímého trestného kopu nejhezčí branku utkání a upravili stav na konečných 4 : 0.

Utkání pro naše mužstvo začalo nadějně, ale pouze do desáté minuty, kdy padl první gol po hrubé chybě brankáře a ty ostatní po hrubých chybách obrany. Neproměněná penalta, zatím nejslabší výkon jara. Pochválit nelze nikoho, pomalý start na míč, všude pozdě a z toho pramenící fauly, špatná rozehrávka, útočníci bez šance proti dobře pracující a organizované obraně domácích.

Rychlé protiútoky do naší otevřené obrany pohodlně zakončeny brankami. K fotbalu patří i prohry, tato byla krutá a nezbývá jen doufat, že si z ní vezmou naši hráči ponaučení a v příštích zápasech podají lepší výkony a vrátí se na vítěznou vlnu.
 

Sestava Sokola PUTIM:

Staník – Pichlík (85 Lusk), Klimeš, Šmíd, Hrdlička – Pekárek, Souhrada Martin, Houdek, Sup – Sleza Michal, Souhrada Miloslav (15 Bican).

Václav Pixa

Naši partneři