Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

SK Skály – TJ Sokol Putim 1 : 3, poločas 1 : 2

28.5.2016

V páté minutě po srážce domácího obránce s brankářem otevřel pohodlně skóre zápasu Sleza.

A když v deváté minutě brankář domácích vyhodil míč přímo na Bicana, který mu míč nevrátil, ale parádním obloučkem přehodil, utkání se zdálo být jasnou záležitostí vedoucího týmu okresního přeboru. To by ovšem na hosty nesmělo přijít sebeuspokojení, které domácí potrestali ve třicáté minutě brankou. Naši hráči se začali do konce prvního poločasu pomalu dostávat z letargie. Druhý poločas po vystřídání a určitých změnách v přeskupení sestavy již probíhal opět v režii hostů. V padesáté páté minutě definitivně uklidnil mužstvo svojí druhou brankou Sleza a utkání v klidu dovedli k vítězství. Skóre mohlo být ještě výraznější, kdyby naši hráči využili 3 – 4 vyložené brankové příležitosti.

V průběhu utkání mohl i méně zasvěcený divák poznat rozdíl mezi vedoucím mužstvem OP a mužstvem z opačného konce tabulky. Domácí vyslali první střelu na naši branku až ve dvacáté minutě a nebýt určitého sebeuspokojení ve střední části prvního poločasu, bylo utkání podle předpokladu jasnou záležitostí našeho mužstva.

Střelci branek: Michal Sleza 2, Bican.

Sestava Sokola PUTIM: Staník – Říha (35 Šmíd), Klimeš, Hrdlička (46 Kačírek), Pichlík – Pekárek, Souhrada, Houdek (80 Lusk), Sup – Michal Sleza, Bican

Václav Pixa

Naši partneři