Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Sokol Bernartice B 0 : 3, poločas 0 : 2

18.6.2016

V úvodu bych se rád vyjádřil k neuskutečněnému utkání v Kovářově.

V úvodu bych se rád vyjádřil k neuskutečněnému utkání v Kovářově. K fotbalu patří emoce, vášně a patřičná euforie, někdy je potřeba použít i rozum, a tím by měli být obdařeni funkcionáři a zejména předsedové.

Jsem rád, že se touto vzácnou lidskou vlastností projevil náš předseda a nenechal se unést již zmíněnými emotivními vlastnostmi a účast na tomto utkání odmítl. Zvláště poté, co nám vulgárními urážkami dávali najevo někteří Kovářovští „fandové“ během utkání v Protivíně, Borovanech a Semicích.

Za jeho nelehké rozhodnutí mu děkuji.

Nyní k samotnému utkání, už v sedmé minutě jsme prohrávali o dvě branky po hrubých chybách obrany, ale nutno dodat celého mužstva. Dlouhá třínedělní zápasová prodleva a jistota vítězství v okresním přeboru, byla patrná od prvního hvizdu. I neproměněná penalta v patnácté minutě toho byla důkazem. Hosté byli po všech stránkách lepším mužstvem. Pojetí tohoto posledního soutěžního utkání z hlediska našich hráčů budilo dojem přátelského zápasu s tím, že hostům je vše dovoleno. Konečný výsledek, vzhledem k dalším nevyužitým příležitostem hostů, je k našim hráčům ještě velice milosrdný.

Není na místě smutnit za posledním prohraným zápasem, sezona se hodnotí celkově a vítězství v okresním přeboru je dalším historickým úspěchem našeho mužstva. Po loňském vítězství v okresním poháru si hráči a všichni putimští příznivci užíváme mimořádně úspěšná léta putimského fotbalu. V nadcházející sezoně 2016 – 2017 nás čeká další historický milník, naše mužstvo se poprvé ve své historii zúčastní krajské soutěže, sice nejnižší (I. B), ale řízené krajem. Těšme se a užívejme si tyto radostné okamžiky a popřejme našim hráčům mnoho úspěchů.

Na závěr je potřeba poděkovat, poděkovat za práci, za reprezentaci obce, za nádherné pocity z vítězství i za opačné z prohry. Za toto děkujeme hráčům a jejich vedoucím, obětavým dobrovolníkům, příznivcům, obci a sponzorům, není třeba jmenovat, neboť fotbal je kolektivní hrou.

Václav Pixa

Sestava Sokola PUTIM:

Staník – Lusk, Klimeš (46 Holan), Hrdlička, Pichlík – Sup, Houdek (60 Vlach), Souhrada Martin, Pekárek – Sleza Martin, Bican.

Naši partneři