Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – SK Mirovice 3 : 2, poločas 1 : 1

20.8.2016

Na domácím hřišti jsme v premiérovém utkání krajské I. B třídy přivítali fotbalisty z Mirovic.

Kteří přijeli „namlsáni“ pětigólovým vítězstvím z úvodního zápasu.
Utkání jsme začali aktivně a vytvořili jsme si několik příležitostí. Tato snaha byla korunována ve dvacáté čtvrté minutě vedoucí brankou Holana. Hostům se po chybě naší obrany podařilo v třicáté osmé minutě vyrovnat a takto skončil první poločas. Druhý poločas začal opět náporem našich hráčů a po deseti minutách jsme si vzali vedení zpět, kdy krásnou akci zakončil Holan na 2 : 1. Bylo velice potěšitelné, že naši hráči i po vstřelené brance pokračovali v náporu a v šedesáté čtvrté minutě opět Holan svým třetím gólem zvýšil na 3 : 1.
Po druhé žluté kartě a následném vyloučení hráče Mirotic v šedesáté páté minutě jsme byli všichni přesvědčeni, že utkání dovedeme do vítězného konce. Když v sedmdesáté páté minutě nastřelil z pokutového kopu Souhrada horní brankovou konstrukci a hosté deset minut před koncem snížili na 3 : 2, měli jsme o výsledek menší pochybnosti. Definitivní uklidnění mohl přinést v osmdesáté páté minutě Sleza, který obešel i hostujícího brankáře ale i jemu se podařilo nastřelit opuštěnou horní brankovou konstrukci. Naši hráči si v závěru došli zkušenou hrou pro zasloužené vítězství.

Mladý hostující tým sice zanechal fotbalovější dojmem, ale v náš prospěch rozhodl větší počet „rozdílových“ individualit, z nichž se utkání zvláště vydařilo Holanovi. Nejenže dal všechny tři branky, při kterých uplatnil své fotbalové dovednosti a zkušenosti, ale hosté ho většinou zastavovali pouze za cenu faulů. Dnešní zápas byl takovým „sólem Vlasty Holana“ s podporou a výborným výkonem celého mužstva.

Branky: Holan 3

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Hynouš, Basaraba, Josef Klimeš (81 Sup) – Sleza, Pekárek, Holan (88 Rejlek), Souhrada – Petráš (77 Hrdlička), Vlach (51 Jirsa).

Trenér: Jiří Peroutka.

Václav Pixa

Naši partneři