Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

FK Junior Strakonice – TJ Sokol Putim 2 : 0, poločas 1 : 0.

11.9.2016

Domácí od první minuty do konce poločasu utkání kontrolovali a naši hráči jim k tomuto rozpoložení přispěli v páté minutě hrubou chybou brankáře při nepovedeném výkopu od branky, kdy domácí útočník pohodlně otevřel skóre jeho přehozením. V druhém poločasu se naši hráči začali více snažit a vypracovali si tři příležitosti k vyrovnání. Tyto zůstaly nevyužity a tak přišel v sedmdesáté minutě trest, kdy domácí vstřelili druhou branku a všichni jsme věděli, že je utkání rozhodnuté. Strakoničtí taktickou hrou utkání dotáhli do vítězného konce.

Naše mužstvo nesehrálo proti favoritovi skupiny až tak špatné utkání, ale srážejí je zbytečné chyby v obraně, po kterých inkasují laciné branky a musejí dotahovat nepříznivý stav. Přidá-li se ještě neproměňování vyložených gólových příležitostí, nevyjadřuje někdy výsledek celkový dojem z utkání. Netřeba sklánět hlavu, mužstvo je potřeba povzbudit, neboť rozhodující utkání budou teprve následovat.

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Hynouš (87 Josef Klimeš), Basaraba, Sup – Kačírek (60 Petráš), Houdek, Holan, Souhrada (75 Rejlek), Pekárek (85 Vlach) – Sleza.

Trenér: Jiří Peroutka.

Václav Pixa

Naši partneři