Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

FC Chyšky – TJ Sokol Putim 2 : 2, poločas 1 : 1

25.9.2016

Do utkání vstoupili lépe domácí. Ve dvacáté první minutě se ujali vedení z trestného kopu. Z následné akce naši vytěžili rohový kop, po jehož rozehrání byl v malém pokutovém území faulován náš útočník, byla nařízena penalta, kterou Pekárek ve dvacáté druhé minutě bezpečně proměnil a srovnal skóre. První poločas se jevil jako vyrovnaný a tomu odpovídal i nerozhodný výsledek. Druhý poločas začali domácí opět lépe a po deseti minutách se po tradiční chybě naší obrany ujali vedení. Převaha domácích byla po vstřelené brance velice znatelná a v této fázi hry byli jasné lepším mužstvem. Naše mužstvo podržel brankář, který zneškodnil dvě gólové příležitosti domácích. Vyrovnání jsme se dočkali v osmdesáté minutě, kdy po závaru před domácí brankou vyrovnal opět Pekárek. V závěrečných deseti minutách byla hra vyrovnaná s možnostmi na obou stranách. Skóre se však nezměnilo a utkání skončilo smírnou dělbou bodů.

Celkově měli domácí více ze hry, remíza by se dala nazvat zaslouženou s větším štěstím na naší straně, ale i štěstí se musí jít naproti a tomu naši hráči v závěru utkání naproti šli. Ve značně oslabené sestavě s novým hráčem Milanem Nouskem je pro nás bod z venkovního zápasu velice příjemný.

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Hynouš, Nousek, Josef Klimeš (72 Martin Souhrada) – Rejlek, Sleza, Pekárek, Petráš - Sup, Vlach (61 Hrdlička).

Branky: Pekárek 2.

 

Naši partneři