Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – FK IPD Kestřany 1 : 0, poločas 0 : 0

1.10.2016

V prvním poločasu se hrál vyrovnaný fotbal s jednou až dvěma příležitostmi na obou stranách, které zůstaly nevyužity, a proto skončil bez branek. Po dvojnásobném vystřídání byli naši celý druhý poločas lepším týmem. Jejich snaha byla korunována v šedesáté první minutě vstřelením vedoucí branky, kdy Sup prostřelil hostujícího brankáře, která jak se na konec ukázalo, byla také brankou vítěznou.

Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím našeho mužstva. Po vyrovnaném prvním poločasu byli naši v druhém lepším mužstvem a hosté prakticky naší branku neohrozili. Po rozehrání trestného kopu od postraní čáry proletěl míč až k volnému Supovi, který tvrdou střelou prostřelil hostujícího brankáře a zajistil tolik potřebné vítězství. Naši hráči zaslouží pochvalu za bojovný kolektivní výkon. Sousedská derby bývají často velice vyhrocená, chtěl bych poděkovat hráčům obou družstev za slušnou hru i za to, že se nenechali strhnout k žádným zbytečně hrubým zákrokům.

Současně nutno dodat, že k tomuto přispěl značnou měrou i hlavní rozhodčí, který připustil oboustranně tvrdou, ale férovou hru, zbytečně nepřerušoval a nechával hře volný průběh. Jeho kolegové na postranních čarách správným rozhodováním tento výkon jenom dovršili.

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Basaraba, Hynouš, Josef Klimeš – Kačírek (72 Petráš), Holan, Souhrada, Sup – Sleza (46 Houdek, 83 Vlach), Pekárek (46 Nousek).

Trenér: Jiří Peroutka.

Branka: Sup

Václav Pixa
 

Naši partneři