Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

FC AL-KO Semice – TJ Sokol Putim 1 : 2, poločas 0 : 2

8.10.2016

Utkání jsme začali dobře. Ve dvacáté minutě, po dlouhém rozehrání od branky a rychlém úniku po levé straně, Petráš šikovným obhozením vyběhnuvšího domácího brankáře otevřel skóre zápasu svým premiérovým golem v putimském dresu. Ve čtyřicáté minutě byl po faulu na našeho hráče nařízen trestný kop, z dobrých třiceti metrů Basaraba velice tvrdou přízemní střelou přidal druhou branku. Celý první poločas jsme byli lepším mužstvem a mohli přidat ještě další branky. Druhý poločas se hrál jiný fotbal, naši se tak trochu uspokojili a domácí chtěli vstřelit kontaktní branku. To se jim v sedmdesáté minutě povedlo. Inkasovaný gól vyburcoval naše hráče k větší aktivitě a další změnu skóre v náš neprospěch již nedopustili. Naopak v osmdesáté minutě sami vstřelili branku, která nebyla pro údajný ofsajd uznána.

Utkání skončilo zcela zaslouženým vítězstvím hostů, v prvním poločasu jsme byli jasně dominujícím mužstvem a přehrávali jsme domácí po všech stránkách. V druhém se hra částečně vyrovnala a domácím se podařilo vstřelit kontaktní gól. Paradoxně inkasovaná branka probrala z letargie naše mužstvo, které opět převzalo aktivitu a domácím moc příležitostí k vyrovnání nedalo. Je potěšující, že je mužstvo opět naladěno na vítěznou vlnu, která je podpořena dobrým kolektivním a bojovným výkonem.

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Basaraba, Josef Klimeš, Jirsa (88 Vlach) – Kačírek (80 Rejlek), Souhrada, Pekárek, Petráš – Sup, Holan.

Trenér: Jiří Peroutka.

Branky: Petráš, Basaraba.

Václav Pixa

Naši partneři