Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – 1. FC Boston Kluky 3 : 1, poločas 3 : 1.

16.10.2016

Ve dvanácté minutě hostující brankář pouze ztlumil střelu, která mu prošla mezi nohama, čehož využil náš hbitý útočník Sup a otevřel skóre utkání. O čtyři minuty později hosté vyrovnali po rozehrání rohového kopu a následné chybě a nedůslednosti naší obrany. Inkasovaná branka naše hráče nerozhodila a dále pokračovali ve své nátlakové hře. Ve dvacáté první minutě, po faulu nedaleko rohového praporku, Holan, po chytře rozehraném trestném kopu Souhradou, nedal brankáři šanci a vrátil opět vedení na naši stranu.

V této fázi hry byla převaha našeho mužstva zvláště patrná. Vše vyvrcholilo ve čtyřicáté čtvrté minutě kdy, opět po faulu u postraní čáry na úrovni velkého vápna všichni čekali centr před branku. Byl to opět Souhrada, který všechny převezl, přiťukl naběhnuvšímu volnému Basarabovi, a ten z dvaceti pěti metrů tvrdou střelou k pravé tyči hostujícímu brankáři nedal ani na podruhé možnost vyniknout. Stejně jako minulé utkání v Semicích, i dnes byl druhý poločas o něčem jiném. Hosté by sice rádi snížili, ale jejich hra nebyla dobrá a naši, vědomi si dvoubrankového náskoku, se jim přizpůsobili. V padesáté třetí minutě, po zbytečném nesportovním faulu, inkasoval hostující hráč červenou kartu a v šedesáté minutě, kdy nebyla hostům uznána branka pro postavení mimo hru, byla reakce některých hostujících hráčů, notně podporovaných svými příznivci, až neúnosná. Hosté si příležitosti nevytvořili a našim toto k dotažení vítězství stačilo.

Mám-li hodnotit utkání, možno hodnotit pouze první poločas. V tomto byli naši hráči lepší a vstřelením tří branek si zajistili vítězství. Hosté bránili často pouze za cenu faulů a naši z nich trestali. Zcela zasloužené vítězství našich a jasné přehrání soupeře. Výborný výkon rozhodčích. V druhém poločasu fotbal plakal, a to hlavně zásluhou hostů, ale i jejich početnou enklávou příznivců. Tito svému mužstvu svým chováním příliš nepomohli, ba naopak a zbyla po nich jen kopice prázdných kelímků od piva.

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Basaraba, Hynouš, Josef Klimeš – Kačírek (74 Vlach), Souhrada, Holan, Pekárek, Petráš – Sup.

Trenér: Jiří Peroutka.

Branky: Sup, Holan, Basaraba.

Václav Pixa

Naši partneři