Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Osek B – TJ Sokol Putim 1 : 2, poločas 0 : 1.

24.10.2016

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Basaraba, Hynouš, Josef Klimeš – Kačírek, Pekárek, Sup, Petráš (88 Rejlek) – Nousek Vlach.

Trenér: Jiří Peroutka.

Branky: Basaraba, Pekárek
 

Po klidném začátku byl v patnácté minutě dobrých třicet metrů od branky faulován náš hráč, k jeho exekuci se postavil Basaraba a svoji pověstnou tvrdou ranou otevřel skóre zápasu. Domácí hráči, posíleni o několik hráčů z A mužstva, jako by byli zaskočeni, a do konce poločasu si žádnou velkou gólovou příležitost nevytvořili.

Zato druhý poločas začali s viditelnou snahou vyrovnat, a to se jim po dvaceti minutách povedlo. Jenže naši hráči si hned po třech minutách od inkasované branky vzali vedení zpět, když po pěkné kombinaci Pekárek zakončil hlavou přehozením ne příliš jistého domácího brankáře. V závěrečném náporu domácí naši branku netrefili, i když hlavně po pravé straně hrozili pěknými a rychlými kombinacemi na jeden dotek. Naše mužstvo se zesílenou obranou tento nápor s přehledem ubránilo.

Na celkově slušném a poklidném utkání měl zásluhu výborný výkon rozhodčích. První poločas byl vyrovnaný s mírnější převahou našeho mužstva, druhý poločas začali domácí náporem s cílem otočit výsledek. Toto se jim podařilo jen částečně a naši hráči je rychlou odpovědí na vyrovnávací gól v tomto rozletu přibrzdili. Závěrečný nápor domácích s přehledem zkušeného mužstva ubránili.

Pochvalu zaslouží celé mužstvo za bojovný, kolektivní a v závěru, kdy docházely síly, až obětavý výkon.

Václav Pixa
 

Naši partneři