Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Otavan Štěkeň – TJ Sokol Putim 1 : 4, poločas 1 : 1.

29.10.2016

Od první minuty bylo jasné, že hraje poslední tým s mužstvem z popředí tabulky. Naši hráči se nenechali rozhodit ani po obdržené brance v jedenácté minutě. Ještě do poločasu jsme v třicáté sedmé minutě vyrovnali Supem, který krásně přehodil vyběhnuvšího domácího brankáře. V druhém poločasu se prakticky hrálo na jednu branku. V padesáté sedmé a sedmdesáté druhé minutě přidal opět Sup ještě další dvě branky. Na konečných 1 : 4 upravil v osmdesáté čtvrté minutě sváteční střelec Josef Klimeš, svoji první brankou v putimském dresu.

Celé utkání bylo pod kontrolou našeho mužstva, které v poklidném tempu dovedlo k přesvědčivému vítězství. Pochvalu si zaslouží nejen Pavel Sup za vstřelené tři góly, ale celé mužstvo, bez jehož sebevědomého, zodpovědného a kolektivního výkonu by ani on nebyl v tomto utkání hvězdou. V závěru se ještě musím vrátit k brance Josefa Klimeše. Jeho výborné výkony v posledních zápasech byly korunovány vstřelením gólu, který je takovou sladkou odměnou a všichni mu ji opravdu přejeme.

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Basaraba, Josef Klimeš, Jirsa (46 Hynouš) – Kačírek (40 Petráš), Souhrada (82 Vlach), Houdek, Pekárek (72 Sleza) – Nousek, Sup.

Trenér: Jiří Peroutka.

Branky: Sup 3, Josef Klimeš.

Václav Pixa
 

Naši partneři