Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Sokol Sedlice 1 : 2, poločas 1 : 2

5.11.2016

Sedličtí byli od začátku utkání aktivnější. V osmnácté minutě zahrál náš obránce v pokutovém území úmyslně rukou a po proměněné penaltě se hosté ujali vedení. Za deset minut na to, po rychlém protiútoku a chybě naší obrany, už vedli o dvě branky. Celý první poločas byli hosté lepším mužstvem. Nic na tomto nemění ani snížení skóre ve čtyřicáté páté minutě Basarabou z penalty za ruku hostujícího hráče. V druhém poločasu byla hra vyrovnanější, jenže v padesáté páté minutě po tvrdém zákroku Basaraby následovala červená karta. Teprve až v desetičlenné sestavě začali naši hráči bojovat a vytvořili si i několik příležitostí. Hosté při vědomí jednobrankového náskoku a početní převahy si příležitosti vytvářeli také, ale s přibývajícím časem se zaměřili na udržení příznivého výsledku. V druhém poločasu jsme se branky nedočkali a první prohra na domácím hřišti byla dokonána.

Výhra hostů byla zasloužená, zejména za první poločas, kdy jasně přehráli naše mužstvo. Druhý poločas lze hodnotit jako vyrovnaný s neproměněnými příležitostmi na obou stranách. Početní výhoda při vyloučení některého hráče nemusí být zas až takovou výhodou, jak jsme se přesvědčili na vlastní oči. Paradoxně se často oslabené mužstvo více semkne a chybějícího spoluhráče nahradí větší bojovností a obětavostí, což může být pro soupeře daleko větší překážka. Za to je nutné naše hráče pochválit, žel toto mělo přijít od začátku utkání.

Polovina soutěže je odehraná. Nečekané, dalo by se říci až fantastické druhé místo s dvaceti šesti body. Jak praví přísloví “jen tak dál a neusnout na vavřínech“. Ještě nás čeká druhá jarní polovina, a jak říkají myslivci „zajíci se počítají až po honu“. Václav Pixa
 

Sestava: Staník - Adam Klimeš, Basaraba, Hynouš, Josef Klimeš – Kačírek (73 Vlach), Souhrada, Pekárek – Sup, Petráš (83 Rejlek).

Trenér: Jiří Peroutka

Branka: Basaraba

Naši partneři