Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Bělčice – TJ Sokol Putim 7 : 1, poločas 4 : 0.

15.4.2017

Sestava: Staník – Nousek, Houdek, Josef Klimeš, Sup – Šteier, Holan (61 Kačírek), Souhrada, Pekárek – Bican, Petráš.

Branka: Bican.

Pouze úvodní čtvrthodina v nás živila naději na příznivý výsledek, pak to ale přišlo. Hrubá chyba, gól, hrubá chyba, gól … jako na běžícím pásu a sedmkrát, stejná chyba stejný trest.

Jako by se náš tým poprvé sešel v Bělčicích na pěkně připravené hrací ploše za studeného a větrného počasí a právě paralela se studeným výkonem je přímo úměrná. Nefungovalo nic, pouze brankář, který nás svými zákroky zachránil od potupné „desítky“. Myslím, že i domácí hráči byli překvapeni, jak hladce sázeli jeden gól za druhým a vylepšovali si své celkově pasivní skóre. Ani čestný úspěch našich v poslední minutě utkání nevylepšil celkově neuspokojivý dojem.

Co říci na závěr: debakl. Nezbývá než doufat v to, že teprve následující zápasy ukáží, zda tento kolaps byl skutečně jen kolaps, ze kterého se mužstvo oklepe, hodí jej za hlavu a bude dále opět bojovat o těžce vydobyté pozice.

Václav Pixa

Naši partneři