Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – FC Chyšky 2:6, poločas 1:3.

6.5.2017

Sestava: Staník – Hynouš, Houdek, Nousek, Josef Klimeš – Sup, Šteier, Holan, Kačírek – Petráš, Bican.

Branky: Sup, Bican.

Začali jsme aktivně a v sedmé minutě jsme šli do vedení, když Sup svým typickým způsobem atakoval brankáře hostů, který pod tlakem chyboval. Jenže po třech minutách přišla hvězdná čtvrthodinka hostujícího Václava Kosíka, který třemi góly nejen, že utkání otočil, ale určil i ráz celého utkání. Nutno dodat, že k tomuto mu velice dopomohli naši hráči svou neorganizovaností a turistickým pohybem (asi si vzali příklad ze souběžně probíhající akce Švejkova padesátka). Hostující kanonýr byl neatakován a zcela v poklidu třikrát skóroval. Do konce poločasu již uklidnění hosté hru kontrolovali a byli jednoznačně lepším družstvem.

Druhý poločas jsme začali opět aktivněji se snahou o vyrovnání, ale po deseti minutách hosté z trestného kopu přidali čtvrtou branku a utkání bylo rozhodnuté. Nic na tomto nemění ani vstřelení naší druhé branky na 2 : 4 Bicanem v padesáté páté minutě. Kdyby utkání skončilo tímto výsledkem, mohli bychom být vzhledem k průběhu utkání spokojeni. Ovšem to jsme ještě netušili, že bude hůř. Hosté přidali další dvě branky, dalších několik tutovek neproměnili a utkání skončilo jejich exhibicí a my příznivci jsme se nemohli dočkat závěru.

Co říci k utkání: zklamání, veliké zklamání nás diváků, možná i samotných hráčů. Nezbývá než doufat, že se vrátí k jednoduché a tolikrát ověřené poctivé práci a lidové přísloví „Všechno zlé je pro něco dobré“ dojde svého naplnění. Na úplný závěr jedno malé odlehčení: nejlepší na dnešním utkání byl vlastnoručně připravený katův šleh od Míry Petráše.

Václav Pixa

Naši partneři