Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/sokolputim.cz/htdocs/www/include/index_web.php on line 29
Jak jsem to viděl

TJ Sokol Sepekov – TJ Sokol Putim 1 : 2, poločas 0 : 0.

8.5.2017

Sestava: Staník – Hynouš, Houdek, Nousek, Josef Klimeš – Rejlek, Šteier, Holan, Kačírek – Bican (84 Souhrada Miloslav), Petráš.

Branky: Holan, Bican.

První poločas lze hodnotit jako vyrovnaný. V jeho první polovině měli domácí mírnější převahu, ve které si připravili tři příležitosti, které zlikvidoval náš brankář. Asi od třicáté minuty začali přebírat iniciativu naši hráči.

Vše podstatné se událo v druhém poločasu. V padesáté páté minutě naši vybojovali v prostřední části hřiště míč, který se dostal k Holanovi, ten se individuálním průnikem prokličkoval k hranici velkého vápna a tvrdou střelou, po ne příliš jistém zákroku domácího brankáře, otevřel skóre utkání. Branka naše hráče povzbudila. V této fázi utkání jsme byli lepším mužstvem.

Ze zajištěné obrany jsme vyráželi do rychlých protiútoků, kde zejména Petráš svoji rychlostí dělal domácí, ne příliš jisté obraně, starosti a často byl zastavován nedovoleným způsobem. Právě z trestného kopu, v sedmdesáté páté minutě, po jedné takovéto akci, opět Holan tvrdě vystřelil přímo na branku. Nejistý brankář střelu jen s námahou vyrazil do atakujícího Bicana, od kterého se míč odrazil do branky. V sedmdesáté osmé minutě se domácím po rohovém kopu podařilo snížit na 1 : 2. Po tomto kontaktním gólu domácí ožili a v poslední desetiminutovce se snažili o vyrovnání. Naši hráči soustředěnou obranou již změnu skóre nepřipustili a zaslouženě vyhráli.

Do Sepekova jsme jeli s velkými obavami, ale domácí, k naší radosti nesplnili očekávání. Naši hráči, až na jednu změnu, nastoupili v téměř totožné sestavě od domácího fiaska s Chyškami a sehráli úplně jiný zápas. Hlavně bojovali, nevypustili žádný souboj a lépe se pohybovali. Výborně zahrála obrana, která měla i podporu od zálohy, kde byl dnes dominantní postavou Holan. Byl snad u všeho, bránil, rozehrával, útočil a střílel. Dal první gól, druhý padl po jeho přímé střele. Nutno ale dodat po výborném bojovném a kolektivním výkonu celého mužstva s rozdílovým hráčem Holanem. Pro nás příznivce nečekané, ale zasloužené vítězství s příslibem do dalších utkání.

Václav Pixa

Naši partneři